Setakat pusingan 17 Lumba · dikemas kini 13/10/2026, 07:18 PTG (waktu Jepun)
Pusingan 8 · Balaton Park Circuit
2026 GP Hungary Moto2
Pusingan 4.075 km · perlumbaan 22 pusingan (90 km)Hujung minggu ini 26 pelumba Moto2 menunggang 2,160 km bersama (sesi dengan analisis pusingan).
✈ 628 km garis lurus dari acara sebelumnya (Mugello), masa penerbangan sekurang-kurangnya 1.5 jam. Setiap pelumba bergerak sekurang-kurangnya sejauh ini
Jadual
Jadual
Hujung minggu ini: litar kuat dan lemah (10 teratas)
Setiap penamat di sini dibandingkan dengan kedudukan biasa pelumba musim itu: berapa tempat lebih baik atau buruk secara purata. Susun atur sama sahaja
Ciri litar: lawan jam, 10 kiri / 7 kanan, lurus terpanjang 665 m, purata laju 151.8 km/j (perlahan)
1GONZALEZ Data sedikit (rujukan) Agak lemah di litar jenis ini (lawan jam・perlahan) (2 penamat) Di litar lawan jam: -1.3 · Di litar perlahan: -1.4
| Kelayakan | SPR | Lumba | ||
|---|---|---|---|---|
| 2026 | Moto2 | 4 | 1 | |
| 2025 | Moto2 | 3 | 3 |
2GUEVARA Data sedikit (rujukan) Seperti biasa di litar jenis ini (lawan jam・perlahan) (1 penamat · Tidak tamat 1 daripada 2) Di litar lawan jam: +0.5 · Di litar perlahan: +0.5
| Kelayakan | SPR | Lumba | ||
|---|---|---|---|---|
| 2026 | Moto2 | 1 | 6 | |
| 2025 | Moto2 | 16 | tidak tamat |
3ORTOLA Data sedikit (rujukan) Agak kuat di litar jenis ini (lawan jam・perlahan) (1 penamat · Tidak tamat 1 daripada 2) Di litar lawan jam: +1.1 · Di litar perlahan: +1.4
| Kelayakan | SPR | Lumba | ||
|---|---|---|---|---|
| 2026 | Moto2 | 18 | terjatuh | |
| 2025 | Moto2 | 18 | 10 |
4HOLGADO Data sedikit (rujukan) Agak lemah di litar jenis ini (lawan jam・perlahan) (2 penamat) Di litar lawan jam: -0.7 · Di litar perlahan: -1.7
| Kelayakan | SPR | Lumba | ||
|---|---|---|---|---|
| 2026 | Moto2 | 6 | 5 | |
| 2025 | Moto2 | 7 | 9 |
5ALONSO Data sedikit (rujukan) Agak kuat di litar jenis ini (lawan jam・perlahan) (2 penamat) Di litar lawan jam: +1.4 · Di litar perlahan: +0.7
| Kelayakan | SPR | Lumba | ||
|---|---|---|---|---|
| 2026 | Moto2 | 9 | 4 | |
| 2025 | Moto2 | 8 | 1 |
6AGIUS Data sedikit (rujukan) Agak kuat di litar jenis ini (lawan jam・perlahan) (1 penamat) Di litar lawan jam: +2.0 · Di litar perlahan: -0.3
| Kelayakan | SPR | Lumba | ||
|---|---|---|---|---|
| 2026 | Moto2 | 3 | 3 |
7SALAC Data sedikit (rujukan) Seperti biasa di litar jenis ini (lawan jam・perlahan) (2 penamat) Di litar lawan jam: -1.2 · Di litar perlahan: -0.1
| Kelayakan | SPR | Lumba | ||
|---|---|---|---|---|
| 2026 | Moto2 | 2 | 2 | |
| 2025 | Moto2 | 10 | 8 |
8VIETTI Data sedikit (rujukan) Agak lemah di litar jenis ini (lawan jam・perlahan) (1 penamat · Tidak tamat 1 daripada 2) Di litar lawan jam: -2.6 · Di litar perlahan: -0.6
| Kelayakan | SPR | Lumba | ||
|---|---|---|---|---|
| 2026 | Moto2 | 12 | 7 | |
| 2025 | Moto2 | 23 | tidak tamat |
9LOPEZ Data sedikit (rujukan) Kuat di litar jenis ini (lawan jam・perlahan) (1 penamat · Tidak tamat 1 daripada 2) Di litar lawan jam: +2.7 · Di litar perlahan: +2.4
| Kelayakan | SPR | Lumba | ||
|---|---|---|---|---|
| 2026 | Moto2 | 8 | 8 | |
| 2025 | Moto2 | 14 | terjatuh |
10MUÑOZ Data sedikit (rujukan) Lemah di litar jenis ini (lawan jam・perlahan) (1 penamat · Tidak tamat 1 daripada 2) Di litar lawan jam: -2.5 · Di litar perlahan: -3.6
| Kelayakan | SPR | Lumba | ||
|---|---|---|---|---|
| 2026 | Moto2 | 10 | terjatuh | |
| 2025 | Moto2 | 20 | 20 |
Tunjuk semua (24)
11ARBOLINO Data sedikit (rujukan) Agak kuat di litar jenis ini (lawan jam・perlahan) (2 penamat) Di litar lawan jam: +0.5 · Di litar perlahan: +1.0
| Kelayakan | SPR | Lumba | ||
|---|---|---|---|---|
| 2026 | Moto2 | 15 | 10 | |
| 2025 | Moto2 | 22 | 15 |
12VEIJER Data sedikit (rujukan) Seperti biasa di litar jenis ini (lawan jam・perlahan) (2 penamat) Di litar lawan jam: +0.0 · Di litar perlahan: +0.8
| Kelayakan | SPR | Lumba | ||
|---|---|---|---|---|
| 2026 | Moto2 | 7 | 23 | |
| 2025 | Moto2 | 5 | 5 |
13ESCRIG Data sedikit (rujukan) Agak lemah di litar jenis ini (lawan jam・perlahan) (2 penamat) Di litar lawan jam: -0.7 · Di litar perlahan: -1.1
| Kelayakan | SPR | Lumba | ||
|---|---|---|---|---|
| 2026 | Moto2 | 5 | 21 | |
| 2025 | Moto2 | 17 | 17 |
14BALTUS Data sedikit (rujukan) Seperti biasa di litar jenis ini (lawan jam・perlahan) (2 penamat) Di litar lawan jam: +1.0 · Di litar perlahan: +0.5
| Kelayakan | SPR | Lumba | ||
|---|---|---|---|---|
| 2026 | Moto2 | 11 | 12 | |
| 2025 | Moto2 | 15 | 12 |
15ÖNCÜ Data sedikit (rujukan) Seperti biasa di litar jenis ini (lawan jam・perlahan) (1 penamat) Di litar lawan jam: +1.4 · Di litar perlahan: -0.6
| Kelayakan | SPR | Lumba | ||
|---|---|---|---|---|
| 2026 | Moto2 | 23 | 17 |
16ROBERTS Data sedikit (rujukan) Agak lemah di litar jenis ini (lawan jam・perlahan) (2 penamat) Di litar lawan jam: -1.4 · Di litar perlahan: -1.2
| Kelayakan | SPR | Lumba | ||
|---|---|---|---|---|
| 2026 | Moto2 | 22 | 15 | |
| 2025 | Moto2 | 13 | 19 |
17RUEDA Data sedikit (rujukan) Agak kuat di litar jenis ini (lawan jam・perlahan) (1 penamat) · Rujukan: 2.8 tempat lebih buruk dalam Moto3・125cc Di litar perlahan: +1.1
| Kelayakan | SPR | Lumba | ||
|---|---|---|---|---|
| 2026 | Moto2 | 14 | 11 | |
| 2025 | Moto3 | 5 |
18HUERTAS Data sedikit (rujukan) Agak kuat di litar jenis ini (lawan jam・perlahan) (2 penamat) Di litar lawan jam: +1.9 · Di litar perlahan: +0.9
| Kelayakan | SPR | Lumba | ||
|---|---|---|---|---|
| 2026 | Moto2 | 27 | 16 | |
| 2025 | Moto2 | 12 | 7 |
19LUNETTA Data sedikit (rujukan) Agak lemah di litar jenis ini (lawan jam・perlahan) (1 penamat) Di litar perlahan: -1.0
| Kelayakan | SPR | Lumba | ||
|---|---|---|---|---|
| 2026 | Moto2 | 21 | 18 |
20SASAKI Data sedikit (rujukan) Seperti biasa di litar jenis ini (lawan jam・perlahan) (1 penamat · Tidak tamat 1 daripada 2) Di litar lawan jam: +1.0 · Di litar perlahan: -1.0
| Kelayakan | SPR | Lumba | ||
|---|---|---|---|---|
| 2026 | Moto2 | 19 | 19 | |
| 2025 | Moto2 | 9 | terjatuh |
21FERRANDEZ Data sedikit (rujukan) (1 penamat)
| Kelayakan | SPR | Lumba | ||
|---|---|---|---|---|
| 2026 | Moto2 | 17 | 9 |
22CANET Data sedikit (rujukan) Agak lemah di litar jenis ini (lawan jam・perlahan) (1 penamat · Tidak tamat 1 daripada 2) Di litar lawan jam: -1.2 · Di litar perlahan: -0.8
| Kelayakan | SPR | Lumba | ||
|---|---|---|---|---|
| 2026 | Moto2 | 16 | terjatuh | |
| 2025 | Moto2 | 6 | 6 |
23FURUSATO Data sedikit (rujukan) (1 penamat)
| Kelayakan | SPR | Lumba | ||
|---|---|---|---|---|
| 2026 | Moto2 | 20 | 14 | |
| 2025 | Moto3 | terjatuh |
24VAN DEN GOORBERGH Data sedikit (rujukan) Seperti biasa di litar jenis ini (lawan jam・perlahan) (2 penamat) Di litar lawan jam: -0.1 · Di litar perlahan: +0.9
| Kelayakan | SPR | Lumba | ||
|---|---|---|---|---|
| 2026 | Moto2 | 13 | 13 | |
| 2025 | Moto2 | 2 | 13 |
25GARCIA Data sedikit (rujukan) Seperti biasa di litar jenis ini (lawan jam・perlahan) (2 penamat) Di litar lawan jam: -0.5 · Di litar perlahan: +1.0
| Kelayakan | SPR | Lumba | ||
|---|---|---|---|---|
| 2026 | Moto2 | 25 | 20 | |
| 2025 | Moto2 | 27 | 16 |
26PIQUERAS Permulaan pertama MotoGP・500cc di sini · Rujukan: 1.2 tempat lebih baik dalam Moto3・125cc
| Kelayakan | SPR | Lumba | ||
|---|---|---|---|---|
| 2025 | Moto3 | 4 |
27SURYO AJI Permulaan pertama MotoGP・500cc di sini Kuat di litar jenis ini (lawan jam・perlahan) Di litar lawan jam: +2.7 · Di litar perlahan: +2.8
28RAMIREZ Data sedikit (rujukan) Seperti biasa di litar jenis ini (lawan jam・perlahan) (1 penamat) Di litar lawan jam: +1.6 · Di litar perlahan: -0.5
| Kelayakan | SPR | Lumba | ||
|---|---|---|---|---|
| 2025 | Moto2 | 11 | 11 |
29ZURUTUZA Data sedikit (rujukan) (0 penamat · Tidak tamat 1 daripada 1)
| Kelayakan | SPR | Lumba | ||
|---|---|---|---|---|
| 2026 | Moto2 | 24 | teknikal |
30ORRADRE Data sedikit (rujukan) (0 penamat · Tidak tamat 1 daripada 1)
| Kelayakan | SPR | Lumba | ||
|---|---|---|---|---|
| 2025 | Moto2 | 26 | terjatuh |
31NAVARRO Data sedikit (rujukan) Seperti biasa di litar jenis ini (lawan jam・perlahan) (1 penamat) Di litar lawan jam: +0.5 · Di litar perlahan: +0.5
| Kelayakan | SPR | Lumba | ||
|---|---|---|---|---|
| 2025 | Moto2 | 19 | 18 |
32FOGGIA Permulaan pertama MotoGP・500cc di sini Kuat di litar jenis ini (lawan jam・perlahan) · Rujukan: 0.3 tempat lebih baik dalam Moto3・125cc Di litar lawan jam: +3.5 · Di litar perlahan: +1.2
| Kelayakan | SPR | Lumba | ||
|---|---|---|---|---|
| 2025 | Moto3 | 11 |
33ROULSTONE Data sedikit (rujukan) (0 penamat) · Rujukan: 2.1 tempat lebih baik dalam Moto3・125cc
| Kelayakan | SPR | Lumba | ||
|---|---|---|---|---|
| 2026 | Moto2 | 26 | 22 | |
| 2025 | Moto3 | 10 |
34PAWELEC Permulaan pertama MotoGP・500cc di sini
Moto2 Perlumbaan Rasmi
Kering · Udara 26°C · Trek 45°C · Kelembapan 47%
Papan jurang
Ke depan
Kelajuan tertinggi: 10 teratas
Sumber: pangkalan data keputusan rasmi | 2026 GP Hungary Moto2 Moto2 Perlumbaan | Bacaan perangkap kelajuan tertinggi setiap pelumba bagi semua pusingan, 27 penyertaan | Kelajuan tertinggi dan pusingan terbaik perlumbaan dikira daripada analisis pusingan rasmi
Keputusan
| Ked. | No. | Pelumba | Masa/Jurang | Pusingan terbaik | Kelajuan tertinggi |
|---|---|---|---|---|---|
| 1+25 | 18 | 37:10.278 | 1'40.893 L17 | 247.1 | |
| 2+20 | 12 | +1.552 | 1'40.911 L9 | 246.0 | |
| 3+16 | 81 | +3.925 | 1'40.996 L5 | 244.8 | |
| 4+13 | 80 | +4.367 | 1'41.125 L19 | 248.2 | |
| 5+11 | 96 | +9.561 | 1'41.072 L8 | 246.0 | |
| 6+10 | 28 | +11.143 | 1'41.099 L13 | 246.5 | |
| 7+9 | 13 | +14.612 | 1'41.393 L12 | 246.0 | |
| 8+8 | 21 | +18.652 | 1'41.619 L5 | 247.1 | |
| 9+7 | 54 | +18.808 | 1'41.640 L16 | 245.4 | |
| 10+6 | 14 | +20.885 | 1'41.600 L18 | 250.0 | |
| 11+5 | 98 | +22.404 | 1'41.558 L6 | 246.5 | |
| 12+4 | 7 | +22.564 | 1'41.421 L19 | 246.0 | |
| 13+3 | 84 | +24.263 | 1'41.678 L12 | 244.3 | |
| 14+2 | 72 | +27.513 | 1'41.842 L9 | 247.7 | |
| 15+1 | 16 | +27.762 | 1'41.838 L9 | 244.8 | |
| 16 | 99 | +29.225 | 1'42.047 L8 | 246.5 | |
| 17 | 53 | +31.425 | 1'41.941 L21 | 247.7 | |
| 18 | 32 | +31.722 | 1'42.033 L4 | 246.0 | |
| 19 | 71 | +33.763 | 1'42.047 L3 | 248.2 | |
| 20 | 3 | +40.676 | 1'42.479 L5 | 245.4 | |
| 21 | 11 | +43.846 | 1'41.452 L5 | 246.0 | |
| 22 | 22 | +64.501 | 1'43.183 L3 | 244.8 | |
| 23 | 95 | +1 pusingan | 1'41.404 L13 | 248.8 | |
| — | 85 | Masalah teknikal | 1'42.481 L8 | 247.1 | |
| — | 4 | Terjatuh | 1'41.448 L3 | 248.8 | |
| — | 17 | Terjatuh | 1'41.812 L3 | 246.5 | |
| — | 44 | Terjatuh |
Sumber: pangkalan data keputusan rasmi | 2026 GP Hungary Moto2 Moto2 Perlumbaan | Cara mata dikira | Kelajuan tertinggi dan pusingan terbaik perlumbaan dikira daripada analisis pusingan rasmi
Teman TV: peta sektorMoto2
Ketik sektor untuk melukisnya dengan lima terpantas. Pilih pelumba untuk melukis setiap sektor dengan kedudukannya (data selepas sesi).
- Ketik satu sektor
Sempadan sektor: anggaran (dibaca daripada rajah litar rasmi) · 4 sektor (daripada lajur masa sektor) · Perlumbaan: masa sektor terbaik setiap pelumba (26 pelumba) · Nombor dan nama selekoh hanya jika ada dalam OpenStreetMap (anggaran) · Selekoh kerap terjatuh akan ditambah kemudian · © OpenStreetMap contributors
Pemenang di litar iniMoto2
Kemenangan terbanyak di sini: Manuel Gonzalez (1). Pengeluar: Kalex (2)
| Tahun | Pemenang | Motosikal | Ke-2 | Ke-3 | Pole | Pusingan terpantas | Trek |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | Kalex | SALAC | AGIUS | GUEVARA | Kering | ||
| 2025 | Kalex | MOREIRA | GONZALEZ | MOREIRA | Kering |
Baris diserlahkan: dimenangi pelumba musim ini · Motosikal dan pasukan seperti dalam keputusan rasmi perlumbaan itu · Pengeluar →
Pengeluar di litar ini (Moto2)
| Menang | Podium | Terbaik 5 tahun | Laju tertinggi 2025 | |
|---|---|---|---|---|
| Kalex | 2 | 6 | 1 | 258.9 |
| Boscoscuro | 0 | 0 | 4 | 257.7 |
| Forward | 0 | 0 | 17 | 254.7 |
Panduan penonton (cara ke sana) →
Keputusan lalu di Balaton (semua pelumba tahun ini)
Kedudukan perlumbaan di litar ini (semua kelas) bagi setiap pelumba Moto2 tahun ini. Warna menunjukkan kelas; garis menegak menandakan perubahan era dan versi litar
| Pelumba | Mula | Menang | Podium | Purata | 25 |
|---|---|---|---|---|---|
| David Alonso | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Manuel Gonzalez | 1 | 1 | 3 | 3 | |
| Collin Veijer | 1 | 5 | 5 | ||
| Aron Canet | 1 | 6 | 6 | ||
| Adrian Huertas | 1 | 7 | 7 | ||
| Filip Salac | 1 | 8 | 8 | ||
| Daniel Holgado | 1 | 9 | 9 | ||
| Ivan Ortola | 1 | 10 | 10 | ||
| Marcos Ramírez | 1 | 11 | 11 | ||
| Barry Baltus | 1 | 12 | 12 | ||
| Zonta Van Den Goorbergh | 1 | 13 | 13 | ||
| Tony Arbolino | 1 | 15 | 15 | ||
| Sergio Garcia | 1 | 16 | 16 | ||
| Alex Escrig | 1 | 17 | 17 | ||
| Jorge Navarro | 1 | 18 | 18 | ||
| Joe Roberts | 1 | 19 | 19 | ||
| Daniel Muñoz | 1 | 20 | 20 | ||
| Izan Guevara | 1 | R | |||
| Angel Piqueras | — | 4 | |||
| Ayumu Sasaki | 1 | R | |||
| Celestino Vietti | 1 | R | |||
| Alonso Lopez | 1 | R | |||
| Taiyo Furusato | — | R | |||
| Jose Antonio Rueda | — | 5 | |||
| Dennis Foggia | — | 11 | |||
| Unai Orradre | 1 | R | |||
| Jacob Roulstone | — | 10 | |||
| Senna Agius | — | ||||
| Luca Lunetta | — | ||||
| Deniz Öncü | — | ||||
| Mario Suryo Aji | — | ||||
| Alberto Ferrandez | — | ||||
| Xabi Zurutuza | — | ||||
| Milan Pawelec | — |
Moto3・125ccMoto2・250ccMotoGP・500ccR = DNF · DQ = Dibatalkan kelayakan
Skop: pangkalan data keputusan rasmi 2025–2025, 1 perlumbaan kelas ini di litar ini. Statistik hanya untuk peringkat kelas ini