Setakat pusingan 17 Lumba · dikemas kini 13/10/2026, 07:18 PTG (waktu Jepun)
Pusingan 9 · CREDITAS Autodrom Brno
2026 GP Czechia Moto2
Pusingan 5.403 km · perlumbaan 18 pusingan (97 km)Hujung minggu ini 27 pelumba Moto2 menunggang 2,566 km bersama (sesi dengan analisis pusingan).
✈ 277 km garis lurus dari acara sebelumnya (Balaton), masa penerbangan sekurang-kurangnya 1 jam. Setiap pelumba bergerak sekurang-kurangnya sejauh ini
Jadual
Jadual
Hujung minggu ini: litar kuat dan lemah (10 teratas)
Setiap penamat di sini dibandingkan dengan kedudukan biasa pelumba musim itu: berapa tempat lebih baik atau buruk secara purata. Susun atur sama sahaja
Ciri litar: ikut jam, 6 kiri / 8 kanan, lurus terpanjang 636 m, purata laju 169.6 km/j (sederhana)
1GONZALEZ Data sedikit (rujukan) Seperti biasa di litar jenis ini (ikut jam・sederhana) (2 penamat) Di litar ikut jam: +0.4 · Di litar sederhana: +1.0
| Kelayakan | SPR | Lumba | ||
|---|---|---|---|---|
| 2026 | Moto2 | 13 | 5 | |
| 2025 | Moto2 | 4 | 3 |
2GUEVARA Data sedikit (rujukan) Seperti biasa di litar jenis ini (ikut jam・sederhana) (2 penamat) Di litar ikut jam: -0.1 · Di litar sederhana: -1.2
| Kelayakan | SPR | Lumba | ||
|---|---|---|---|---|
| 2026 | Moto2 | 6 | 6 | |
| 2025 | Moto2 | 12 | 6 |
3ORTOLA Data sedikit (rujukan) Seperti biasa di litar jenis ini (ikut jam・sederhana) (2 penamat) Di litar ikut jam: -0.4 · Di litar sederhana: -0.1
| Kelayakan | SPR | Lumba | ||
|---|---|---|---|---|
| 2026 | Moto2 | 5 | 1 | |
| 2025 | Moto2 | 14 | 12 |
4HOLGADO Data sedikit (rujukan) Agak kuat di litar jenis ini (ikut jam・sederhana) (2 penamat) Di litar ikut jam: +0.2 · Di litar sederhana: +2.2
| Kelayakan | SPR | Lumba | ||
|---|---|---|---|---|
| 2026 | Moto2 | 3 | 7 | |
| 2025 | Moto2 | 5 | 4 |
5ALONSO Data sedikit (rujukan) Agak kuat di litar jenis ini (ikut jam・sederhana) (2 penamat) Di litar ikut jam: -0.4 · Di litar sederhana: +2.0
| Kelayakan | SPR | Lumba | ||
|---|---|---|---|---|
| 2026 | Moto2 | 1 | 2 | |
| 2025 | Moto2 | 19 | 9 |
6AGIUS Data sedikit (rujukan) Seperti biasa di litar jenis ini (ikut jam・sederhana) (2 penamat) Di litar ikut jam: -0.7 · Di litar sederhana: +0.3
| Kelayakan | SPR | Lumba | ||
|---|---|---|---|---|
| 2026 | Moto2 | 4 | 4 | |
| 2025 | Moto2 | 6 | 15 |
7SALAC Data sedikit (rujukan) Seperti biasa di litar jenis ini (ikut jam・sederhana) (2 penamat) · Rujukan: 11.9 tempat lebih buruk dalam Moto3・125cc Di litar ikut jam: +0.3 · Di litar sederhana: +0.1
| Kelayakan | SPR | Lumba | ||
|---|---|---|---|---|
| 2026 | Moto2 | 2 | 3 | |
| 2025 | Moto2 | 9 | 8 | |
| 2020 | Moto3 | 25 | ||
| 2019 | Moto3 | tidak tamat | ||
| 2018 | Moto3 | 24 |
8VIETTI Data sedikit (rujukan) Seperti biasa di litar jenis ini (ikut jam・sederhana) (2 penamat) · Rujukan: 7.8 tempat lebih buruk dalam Moto3・125cc Di litar ikut jam: +0.5 · Di litar sederhana: +0.7
| Kelayakan | SPR | Lumba | ||
|---|---|---|---|---|
| 2026 | Moto2 | 7 | 9 | |
| 2025 | Moto2 | 11 | 5 | |
| 2020 | Moto3 | 13 | ||
| 2019 | Moto3 | 19 |
9LOPEZ Data sedikit (rujukan) Agak lemah di litar jenis ini (ikut jam・sederhana) (1 penamat) · Rujukan: 2.5 tempat lebih buruk dalam Moto3・125cc Di litar ikut jam: -0.7 · Di litar sederhana: -2.0
| Kelayakan | SPR | Lumba | ||
|---|---|---|---|---|
| 2025 | Moto2 | 10 | 18 | |
| 2020 | Moto3 | terjatuh | ||
| 2019 | Moto3 | terjatuh | ||
| 2018 | Moto3 | 18 |
10MUÑOZ Data sedikit (rujukan) Agak kuat di litar jenis ini (ikut jam・sederhana) (1 penamat) Di litar ikut jam: +0.8 · Di litar sederhana: +2.8
| Kelayakan | SPR | Lumba | ||
|---|---|---|---|---|
| 2026 | Moto2 | 14 | 12 |
Tunjuk semua (24)
11ARBOLINO Data sedikit (rujukan) Seperti biasa di litar jenis ini (ikut jam・sederhana) (2 penamat) · Rujukan: 1.3 tempat lebih baik dalam Moto3・125cc Di litar ikut jam: -0.1 · Di litar sederhana: -1.2
| Kelayakan | SPR | Lumba | ||
|---|---|---|---|---|
| 2026 | Moto2 | 20 | 19 | |
| 2025 | Moto2 | 18 | 19 | |
| 2020 | Moto3 | 8 | ||
| 2019 | Moto3 | 3 | ||
| 2018 | Moto3 | 15 | ||
| 2017 | Moto3 | 16 |
12VEIJER Data sedikit (rujukan) Seperti biasa di litar jenis ini (ikut jam・sederhana) (2 penamat) Di litar ikut jam: -0.0 · Di litar sederhana: +1.3
| Kelayakan | SPR | Lumba | ||
|---|---|---|---|---|
| 2026 | Moto2 | 11 | 11 | |
| 2025 | Moto2 | 16 | 16 |
13ESCRIG Data sedikit (rujukan) Seperti biasa di litar jenis ini (ikut jam・sederhana) (2 penamat) Di litar ikut jam: +0.3 · Di litar sederhana: +0.3
| Kelayakan | SPR | Lumba | ||
|---|---|---|---|---|
| 2026 | Moto2 | 8 | 13 | |
| 2025 | Moto2 | 22 | 21 |
14BALTUS Data sedikit (rujukan) Seperti biasa di litar jenis ini (ikut jam・sederhana) (1 penamat) · Rujukan: 1.3 tempat lebih buruk dalam Moto3・125cc Di litar ikut jam: -0.3 · Di litar sederhana: +0.5
| Kelayakan | SPR | Lumba | ||
|---|---|---|---|---|
| 2025 | Moto2 | 1 | 2 | |
| 2020 | Moto3 | 21 |
15ÖNCÜ Data sedikit (rujukan) Seperti biasa di litar jenis ini (ikut jam・sederhana) (2 penamat) · Rujukan: 0.6 tempat lebih buruk dalam Moto3・125cc Di litar ikut jam: -0.4 · Di litar sederhana: +0.1
| Kelayakan | SPR | Lumba | ||
|---|---|---|---|---|
| 2026 | Moto2 | 21 | 18 | |
| 2025 | Moto2 | 21 | 13 | |
| 2020 | Moto3 | 15 | ||
| 2019 | Moto3 | 18 |
16ROBERTS Kuat 7.6 tempat lebih baik (5 penamat) Di litar ikut jam: +0.5 · Di litar sederhana: +0.7
| Kelayakan | SPR | Lumba | ||
|---|---|---|---|---|
| 2026 | Moto2 | 9 | 8 | |
| 2025 | Moto2 | 2 | 1 | |
| 2020 | Moto2 | 1 | 3 | |
| 2018 | Moto2 | 23 | 18 | |
| 2017 | Moto2 | 31 | 10 |
17RUEDA Data sedikit (rujukan) Seperti biasa di litar jenis ini (ikut jam・sederhana) (1 penamat) · Rujukan: 1.4 tempat lebih baik dalam Moto3・125cc Di litar ikut jam: -0.6
| Kelayakan | SPR | Lumba | ||
|---|---|---|---|---|
| 2026 | Moto2 | 15 | 10 | |
| 2025 | Moto3 | 1 |
18HUERTAS Data sedikit (rujukan) Agak lemah di litar jenis ini (ikut jam・sederhana) (2 penamat) Di litar ikut jam: -0.7 · Di litar sederhana: -1.6
| Kelayakan | SPR | Lumba | ||
|---|---|---|---|---|
| 2026 | Moto2 | 18 | 21 | |
| 2025 | Moto2 | 25 | 14 |
19LUNETTA Data sedikit (rujukan) Seperti biasa di litar jenis ini (ikut jam・sederhana) (1 penamat) Di litar ikut jam: -0.1
| Kelayakan | SPR | Lumba | ||
|---|---|---|---|---|
| 2026 | Moto2 | 17 | 20 |
20SASAKI Data sedikit (rujukan) Seperti biasa di litar jenis ini (ikut jam・sederhana) (1 penamat · Tidak tamat 1 daripada 2) · Rujukan: 4.1 tempat lebih buruk dalam Moto3・125cc Di litar ikut jam: -0.3 · Di litar sederhana: +1.4
| Kelayakan | SPR | Lumba | ||
|---|---|---|---|---|
| 2026 | Moto2 | 16 | 16 | |
| 2025 | Moto2 | 23 | terjatuh | |
| 2020 | Moto3 | 20 | ||
| 2019 | Moto3 | 11 | ||
| 2018 | Moto3 | 22 | ||
| 2017 | Moto3 | 15 |
21FERRANDEZ Data sedikit (rujukan) Seperti biasa di litar jenis ini (ikut jam・sederhana) (1 penamat) Di litar ikut jam: +0.2
| Kelayakan | SPR | Lumba | ||
|---|---|---|---|---|
| 2026 | Moto2 | 24 | 22 |
22CANET Data sedikit (rujukan) Seperti biasa di litar jenis ini (ikut jam・sederhana) (1 penamat · Tidak tamat 2 daripada 3) · Rujukan: 3.6 tempat lebih baik dalam Moto3・125cc Di litar ikut jam: +0.3 · Di litar sederhana: +0.2
| Kelayakan | SPR | Lumba | ||
|---|---|---|---|---|
| 2026 | Moto2 | 22 | terjatuh | |
| 2025 | Moto2 | 17 | tidak tamat | |
| 2020 | Moto2 | 15 | 10 | |
| 2019 | Moto3 | 1 | ||
| 2018 | Moto3 | 2 | ||
| 2017 | Moto3 | 3 | ||
| 2016 | Moto3 | terjatuh |
23FURUSATO Data sedikit (rujukan) Agak lemah di litar jenis ini (ikut jam・sederhana) (1 penamat) · Rujukan: 9.8 tempat lebih buruk dalam Moto3・125cc Di litar ikut jam: -1.3
| Kelayakan | SPR | Lumba | ||
|---|---|---|---|---|
| 2026 | Moto2 | 12 | 14 | |
| 2025 | Moto3 | 16 |
24VAN DEN GOORBERGH Data sedikit (rujukan) Seperti biasa di litar jenis ini (ikut jam・sederhana) (2 penamat) Di litar ikut jam: +0.0 · Di litar sederhana: -0.1
| Kelayakan | SPR | Lumba | ||
|---|---|---|---|---|
| 2026 | Moto2 | 10 | 15 | |
| 2025 | Moto2 | 15 | 20 |
25GARCIA Data sedikit (rujukan) Seperti biasa di litar jenis ini (ikut jam・sederhana) (1 penamat) · Rujukan: 4.8 tempat lebih buruk dalam Moto3・125cc Di litar ikut jam: +0.1 · Di litar sederhana: -1.3
| Kelayakan | SPR | Lumba | ||
|---|---|---|---|---|
| 2026 | Moto2 | 27 | 17 | |
| 2020 | Moto3 | 16 | ||
| 2019 | Moto3 | terjatuh |
26PIQUERAS Data sedikit (rujukan) (1 penamat) · Rujukan: 1.2 tempat lebih baik dalam Moto3・125cc
| Kelayakan | SPR | Lumba | ||
|---|---|---|---|---|
| 2026 | Moto2 | 19 | 23 | |
| 2025 | Moto3 | 4 |
27SURYO AJI Permulaan pertama MotoGP・500cc di sini Agak lemah di litar jenis ini (ikut jam・sederhana) Di litar ikut jam: -0.6 · Di litar sederhana: -2.3
28RAMIREZ Data sedikit (rujukan) Seperti biasa di litar jenis ini (ikut jam・sederhana) (2 penamat) · Rujukan: 1.3 tempat lebih buruk dalam Moto3・125cc Di litar ikut jam: -0.4 · Di litar sederhana: +0.7
| Kelayakan | SPR | Lumba | ||
|---|---|---|---|---|
| 2025 | Moto2 | 3 | 7 | |
| 2020 | Moto2 | 16 | 19 | |
| 2019 | Moto3 | 16 | ||
| 2018 | Moto3 | 7 | ||
| 2017 | Moto3 | 7 | ||
| 2016 | Moto3 | 18 |
29ZURUTUZA Data sedikit (rujukan) Seperti biasa di litar jenis ini (ikut jam・sederhana) (1 penamat) Di litar ikut jam: +0.3
| Kelayakan | SPR | Lumba | ||
|---|---|---|---|---|
| 2026 | Moto2 | 26 | 26 |
30ORRADRE Permulaan pertama MotoGP・500cc di sini
31NAVARRO Agak kuat 1.2 tempat lebih baik (5 penamat) Di litar ikut jam: -0.5 · Di litar sederhana: +0.3
| Kelayakan | SPR | Lumba | ||
|---|---|---|---|---|
| 2025 | Moto2 | 13 | 22 | |
| 2020 | Moto2 | 11 | 7 | |
| 2019 | Moto2 | 11 | 4 | |
| 2018 | Moto2 | 11 | 8 | |
| 2017 | Moto2 | 5 | 11 | |
| 2016 | Moto3 | 10 | ||
| 2015 | Moto3 | 5 | ||
| 2014 | Moto3 | terjatuh |
32FOGGIA Permulaan pertama MotoGP・500cc di sini Agak lemah di litar jenis ini (ikut jam・sederhana) · Rujukan: 3.4 tempat lebih baik dalam Moto3・125cc Di litar ikut jam: -0.8 · Di litar sederhana: -1.1
| Kelayakan | SPR | Lumba | ||
|---|---|---|---|---|
| 2025 | Moto3 | 5 | ||
| 2020 | Moto3 | 1 | ||
| 2019 | Moto3 | 15 | ||
| 2018 | Moto3 | 12 | ||
| 2017 | Moto3 | 14 |
33ROULSTONE Data sedikit (rujukan) (0 penamat) · Rujukan: 2.2 tempat lebih buruk dalam Moto3・125cc
| Kelayakan | SPR | Lumba | ||
|---|---|---|---|---|
| 2026 | Moto2 | 25 | 24 | |
| 2025 | Moto3 | 14 |
34PAWELEC Data sedikit (rujukan) (1 penamat · Tidak tamat 1 daripada 2)
| Kelayakan | SPR | Lumba | ||
|---|---|---|---|---|
| 2026 | Moto2 | 23 | 25 | |
| 2025 | Moto2 | 29 | terjatuh |
Pelumba tempatan (Czechia)
- Moto2Filip SalacP7 · 153 mata
Keputusan terdahulu di Grand Prix ini (10 teratas)
| 2025 | Filip Salac | Moto2 | P8 |
| 2019 | Jakub Kornfeil | Moto3 | P9 |
| 2018 | Jakub Kornfeil | Moto3 | P3 |
| 2016 | Jakub Kornfeil | Moto3 | P6 |
| 2015 | Jakub Kornfeil | Moto3 | P9 |
| 2013 | Jakub Kornfeil | Moto3 | P8 |
| 2012 | Jakub Kornfeil | Moto3 | P6 |
| 2012 | Karel Abraham | MotoGP | P9 |
| 2011 | Jakub Kornfeil | 125cc | P7 |
| 2010 | Jakub Kornfeil | 125cc | P5 |
| 2007 | Lukas Pesek | 125cc | P3 |
| 2006 | Jakub Smrz | 250cc | P10 |
Moto2 Perlumbaan Rasmi
Kering · Udara 31°C · Trek 46°C · Kelembapan 41%
Papan jurang
Ke depan
Kelajuan tertinggi: 10 teratas
Sumber: pangkalan data keputusan rasmi | 2026 GP Czechia Moto2 Moto2 Perlumbaan | Bacaan perangkap kelajuan tertinggi setiap pelumba bagi semua pusingan, 27 penyertaan | Kelajuan tertinggi dan pusingan terbaik perlumbaan dikira daripada analisis pusingan rasmi
Keputusan
| Ked. | No. | Pelumba | Masa/Jurang | Pusingan terbaik | Kelajuan tertinggi |
|---|---|---|---|---|---|
| 1+25 | 4 | 35:53.143 | 1'58.636 L5 | 264.7 | |
| 2+20 | 80 | +0.096 | 1'58.786 L3 | 262.7 | |
| 3+16 | 12 | +0.701 | 1'58.590 L6 | 265.3 | |
| 4+13 | 81 | +2.058 | 1'58.935 L5 | 266.0 | |
| 5+11 | 18 | +5.157 | 1'58.872 L3 | 267.3 | |
| 6+10 | 28 | +5.190 | 1'58.974 L5 | 265.3 | |
| 7+9 | 96 | +7.492 | 1'59.013 L2 | 264.0 | |
| 8+8 | 16 | +7.879 | 1'59.373 L6 | 262.7 | |
| 9+7 | 13 | +9.835 | 1'59.214 L3 | 265.3 | |
| 10+6 | 98 | +10.014 | 1'59.297 L5 | 265.3 | |
| 11+5 | 95 | +10.669 | 1'59.434 L7 | 266.0 | |
| 12+4 | 17 | +10.944 | 1'59.321 L2 | 264.0 | |
| 13+3 | 11 | +15.549 | 1'59.594 L7 | 263.4 | |
| 14+2 | 72 | +16.400 | 1'59.309 L3 | 266.6 | |
| 15+1 | 84 | +17.290 | 1'59.592 L3 | 264.0 | |
| 16 | 71 | +19.676 | 1'59.452 L3 | 266.0 | |
| 17 | 3 | +22.144 | 1'59.993 L16 | 267.3 | |
| 18 | 53 | +22.820 | 1'59.755 L10 | 267.3 | |
| 19 | 14 | +23.246 | 1'59.528 L3 | 267.3 | |
| 20 | 32 | +23.376 | 2'00.142 L12 | 264.0 | |
| 21 | 99 | +27.800 | 2'00.325 L3 | 264.0 | |
| 22 | 54 | +28.238 | 2'00.432 L7 | 265.3 | |
| 23 | 36 | +28.501 | 2'00.426 L6 | 264.0 | |
| 24 | 22 | +34.496 | 2'00.352 L6 | 266.6 | |
| 25 | 40 | +34.857 | 2'00.584 L3 | 265.3 | |
| 26 | 85 | +35.093 | 2'00.662 L6 | 265.3 | |
| — | 44 | Terjatuh | 2'00.202 L6 | 264.0 |
Sumber: pangkalan data keputusan rasmi | 2026 GP Czechia Moto2 Moto2 Perlumbaan | Cara mata dikira | Kelajuan tertinggi dan pusingan terbaik perlumbaan dikira daripada analisis pusingan rasmi
Teman TV: peta sektorMoto2
Ketik sektor untuk melukisnya dengan lima terpantas. Pilih pelumba untuk melukis setiap sektor dengan kedudukannya (data selepas sesi).
- Ketik satu sektor
Sempadan sektor: anggaran (dibaca daripada rajah litar rasmi) · 4 sektor (daripada lajur masa sektor) · Perlumbaan: masa sektor terbaik setiap pelumba (27 pelumba) · Nombor dan nama selekoh hanya jika ada dalam OpenStreetMap (anggaran) · Selekoh kerap terjatuh akan ditambah kemudian · © OpenStreetMap contributors
Pemenang di litar iniMoto2
Kemenangan terbanyak di sini: Phil Read (3). Pengeluar: Aprilia (11)
| Tahun | Pemenang | Motosikal | Ke-2 | Ke-3 | Pole | Pusingan terpantas | Trek | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | Kalex | ALONSO | SALAC | ALONSO | Kering | |||
| 2025 | Kalex | BALTUS | GONZALEZ | BALTUS | Kering | |||
| ▲ 2024: Tayar: Pirelli | ||||||||
| 2020 | Kalex | LOWES | ROBERTS | ROBERTS | Kering | |||
| 2019 | Kalex | DI GIANNANTONIO | BASTIANINI | MARQUEZ | Kering | |||
| 2018 | KTM | MARINI | BAGNAIA | MARINI | Kering | |||
| 2017 | Kalex | MARQUEZ | OLIVEIRA | PASINI | Basah | |||
| 2016 | Kalex | RINS | LOWES | ZARCO | Basah | |||
| 2015 | Kalex | RABAT | RINS | ZARCO | Kering | |||
| 2014 | Kalex | KALLIO | CORTESE | RABAT | Kering | |||
| 2013 | Kalex | NAKAGAMI | LÜTHI | NAKAGAMI | Kering | |||
| 2012 | Suter | LÜTHI | ESPARGARO | ESPARGARO | Kering | |||
| ▲ 2012: Tayar: Dunlop | ||||||||
| 2011 | Suter | MARQUEZ | BRADL | MARQUEZ | Kering | |||
| 2010 | Moriwaki | TAKAHASHI | IANNONE | TOMIZAWA | Kering | |||
| ▲ 2010: Tayar: Dunlop | ||||||||
| 2009250cc | Gilera | PASINI | BAUTISTA | SIMONCELLI | Kering | |||
| 2008250cc | Aprilia | BAUTISTA | SIMONCELLI | SIMONCELLI | Kering | |||
| 2007250cc | Aprilia | DOVIZIOSO | KALLIO | LORENZO | Kering | |||
| 2006250cc | Aprilia | DOVIZIOSO | AOYAMA | LORENZO | Kering | |||
| 2005250cc | Honda* | LORENZO | STONER | LORENZO | ||||
| 2004250cc | Aprilia | DE PUNIET | PEDROSA | PORTO | ||||
| 2003250cc | Aprilia | ELIAS | POGGIALI | |||||
| 2002250cc | Aprilia | PORTO | ELIAS | NIETO | ||||
| 2001250cc | Aprilia | MELANDRI | KATO | HARADA | ||||
| — Susun atur berubah dari sini — | ||||||||
| 1999250cc | Aprilia | WALDMANN | UKAWA | WALDMANN | ||||
| 1998250cc | Aprilia | CAPIROSSI | LUCCHI | CAPIROSSI | ||||
| 1996250cc | Aprilia | JACQUE | WALDMANN | BIAGGI | ||||
| 1995250cc | Aprilia | HARADA | WALDMANN | BIAGGI | ||||
| 1991250cc | Honda | CARDÚS | CADALORA | BRADL | ||||
| 1990250cc | Honda | KOCINSKI | BRADL | BRADL | ||||
| 1982250cc | Yamaha | TOURNADRE | WIMMER | DE RADIGUES | ||||
| 1980250cc | Kawasaki | BALLINGTON | BALDÉ | MANG | ||||
| 1977250cc | Harley Davidson | VILLA | LEGA | UNCINI | ||||
| 1976250cc | Harley Davidson | BONERA | KATAYAMA | VILLA | ||||
| 1975250cc | Harley Davidson | BUSCHERINI | BRAUN | ROUGERIE | ||||
| 1972250cc | Yamaha | PASOLINI | READ | |||||
| 1971250cc | Yamaha | SZABO | SAARINEN | |||||
| 1969250cc | Benelli | GOULD | CARRUTHERS | |||||
| 1968250cc | Yamaha | IVY | ROSNER | |||||
| 1967250cc | Yamaha | IVY | HAILWOOD | |||||
| 1966250cc | Honda | READ | ROSNER | |||||
| 1965250cc | Yamaha | DUFF | REDMAN | |||||
Baris diserlahkan: dimenangi pelumba musim ini · Motosikal dan pasukan seperti dalam keputusan rasmi perlumbaan itu · * tiada rekod motosikal dalam keputusan rasmi perlumbaan itu; diambil daripada keputusan rasmi lain pelumba musim itu · Pengeluar →
Pengeluar di litar ini (Moto2)
| Menang | Podium | Terbaik 5 tahun | Laju tertinggi 2025 | |
|---|---|---|---|---|
| Aprilia | 11 | 23 | — | — |
| Kalex | 9 | 28 | 1 | 270.6 |
| Yamaha | 6 | 22 | — | — |
| Honda | 4 | 18 | — | — |
| Harley Davidson | 3 | 5 | — | — |
| Suter | 2 | 5 | 23 | — |
| KTM | 1 | 4 | 1 | — |
| Kawasaki | 1 | 3 | — | — |
| Gilera | 1 | 2 | — | — |
| Benelli | 1 | 2 | — | — |
| Moriwaki | 1 | 1 | — | — |
| Speed Up | 0 | 2 | 2 | — |
| MZ | 0 | 2 | — | — |
| Tech 3 | 0 | 1 | — | — |
| Morbidelli | 0 | 1 | — | — |
| Aermacchi | 0 | 1 | — | — |
| Boscoscuro | 0 | 0 | 5 | 270 |
| Forward | 0 | 0 | 13 | 266 |
| NTS | 0 | 0 | 17 | — |
| MV Agusta | 0 | 0 | 20 | — |
Panduan penonton (cara ke sana) →
Keputusan lalu di Brno (semua pelumba tahun ini)
Kedudukan perlumbaan di litar ini (semua kelas) bagi setiap pelumba Moto2 tahun ini. Warna menunjukkan kelas; garis menegak menandakan perubahan era dan versi litar
| Pelumba | Mula | Menang | Podium | Purata | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 25 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Joe Roberts | 4 | 1 | 2 | 8 | 10 | 18 | 3 | 1 | ||||
| Barry Baltus | 1 | 1 | 2 | 21 | 2 | |||||||
| Manuel Gonzalez | 1 | 1 | 3 | 3 | ||||||||
| Daniel Holgado | 1 | 4 | 4 | |||||||||
| Celestino Vietti | 1 | 5 | 19 | 13 | 5 | |||||||
| Izan Guevara | 1 | 6 | 6 | |||||||||
| Filip Salac | 1 | 8 | 24 | R | 25 | 8 | ||||||
| David Alonso | 1 | 9 | 9 | |||||||||
| Aron Canet | 2 | 10 | R | 3 | 2 | 1 | 10 | R | ||||
| Jorge Navarro | 5 | 10.4 | R | 5 | 10 | 11 | 8 | 4 | 7 | 22 | ||
| Ivan Ortola | 1 | 12 | 12 | |||||||||
| Marcos Ramírez | 2 | 13 | 18 | 7 | 7 | 16 | 19 | 7 | ||||
| Deniz Öncü | 1 | 13 | 18 | 15 | 13 | |||||||
| Adrian Huertas | 1 | 14 | 14 | |||||||||
| Senna Agius | 1 | 15 | 15 | |||||||||
| Collin Veijer | 1 | 16 | 16 | |||||||||
| Alonso Lopez | 1 | 18 | 18 | R | R | 18 | ||||||
| Tony Arbolino | 1 | 19 | 16 | 15 | 3 | 8 | 19 | |||||
| Zonta Van Den Goorbergh | 1 | 20 | 20 | |||||||||
| Alex Escrig | 1 | 21 | 21 | |||||||||
| Ayumu Sasaki | 1 | 15 | 22 | 11 | 20 | R | ||||||
| Dennis Foggia | — | 14 | 12 | 15 | 1 | 5 | ||||||
| Sergio Garcia | — | R | 16 | |||||||||
| Angel Piqueras | — | 4 | ||||||||||
| Taiyo Furusato | — | 16 | ||||||||||
| Jose Antonio Rueda | — | 1 | ||||||||||
| Jacob Roulstone | — | 14 | ||||||||||
| Milan Pawelec | 1 | R | ||||||||||
| Luca Lunetta | — | |||||||||||
| Mario Suryo Aji | — | |||||||||||
| Daniel Muñoz | — | |||||||||||
| Alberto Ferrandez | — | |||||||||||
| Unai Orradre | — | |||||||||||
| Xabi Zurutuza | — | |||||||||||
Moto3・125ccMoto2・250ccMotoGP・500ccR = DNF · DQ = Dibatalkan kelayakan
Skop: pangkalan data keputusan rasmi 2014–2025, 39 perlumbaan kelas ini di litar ini. Statistik hanya untuk peringkat kelas ini